Hopp til innhold

NM del 2 Langrenn

  • Når: 26.3 - 29.03.2020
  • Hvor: Lillehammer
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 150
Start 29.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Kvinner senior - 30 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindhaug, Christopher Christophersen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Newman, Oliver Robert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 50 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Newman, Oliver Robert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Sinnes, Svein Tore Klubb Tonstad IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
nif-epi04, 04
Visit Oslo