Hopp til innhold

NM del 2 Langrenn - AVLYST

NB! På fredagens konkurranser går alle løperne i seniorklassene, også juniorene. Dvs. de må melde seg på i seniorklassen.

  • Når: 26.3 - 29.03.2020
  • Hvor: Lillehammer
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Kvinner senior - 30 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles

M 19/20 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Buhaug, Mads Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Børsheim, Torjus Klubb Ulvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhaug, Christopher Christophersen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Newman, Oliver Robert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 50 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Gløersen, Øyvind Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Gurigard, Vemund Ravnsborg Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Newman, Oliver Robert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Sinnes, Svein Tore Klubb Tonstad IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Thomassen, Amund Hoff Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Undheim, Aslak Årsvoll Klubb Figgjo IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km fri
nif-epi04, 04