Hopp til innhold

Gålåsprinten 2019

Gålå Idrettsanlegg med de 5 klubbene Ruste IL, Vinstra IL, Tormod skilag, Harpefoss IL og Sør-Fron IL ønsker igjen langrennsnorge velkommen til Gålåsprinten! Gålåsprinten 2019 gjennomføres fra fredag 29. november til søndag 1. desember. Fredag er det 10 km(damer) og 15 km(herrer) klassisk teknikk for seniorer. Lørdag er det sprint fri teknikk for både senior og junior (1 juniorklasse for gutter og 1 for jenter). Søndag er det 10 km(damer) og 15 km (herrer) fri teknikk for senior, individuell start. For juniorene søndag er det individuell start, 10 km fri teknikk menn junior og 5 km fri teknikk for damer junior. Det er norgescup for seniorer alle dager. Det er også klasser for paraski denne helga. Se galaidrett.no for mer informasjon.

  • Når: 29.11 - 01.12.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gålå
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.11.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 30.11.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 01.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.11.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 01.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 30.11.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 01.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.11.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 01.12.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km fri

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk

FH Kvinner senior sittende - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri

FH Kvinner senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri

FH Kvinner senior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Kvinner senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri

FH Menn senior sittende - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 15 km fri

FH Menn senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk

FH Menn senior sittende - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri

FH Menn senior stående - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri

FH Menn senior stående - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk

FH Menn senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn FUNABA, Nanako Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Igarashi, Moe Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn KOBAYASHI, Moeko Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn SASAGAWA, Mayu Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn TAKAHASHI, Misaki Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vila Obiols, Carola Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn FUNABA, Nanako Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Igarashi, Moe Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn KOBAYASHI, Moeko Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn SASAGAWA, Mayu Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn TAKAHASHI, Misaki Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vila Obiols, Carola Klubb Andorra Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn FUNABA, Nanako Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Igarashi, Moe Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn KOBAYASHI, Moeko Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn SASAGAWA, Mayu Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn TAKAHASHI, Misaki Klubb Japan Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Vila Obiols, Carola Klubb Andorra Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mougin, Lois Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Mougin, Lois Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Esteve Altimiras, Irineu Klubb Andorra Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn SUZUKI, Takahiro Klubb JPN Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Uda, Akihito Klubb Japan Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Esteve Altimiras, Irineu Klubb Andorra Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn SUZUKI, Takahiro Klubb Japan Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Uda, Akihito Klubb Japan Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Esteve Altimiras, Irineu Klubb Andorra Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn SUZUKI, Takahiro Klubb Japan Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Uda, Akihito Klubb Japan Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03