Hopp til innhold

RÅ-luft 2020

NB!! Vi flytter start 1.omg til kl.14 grunnet værmelding! Etteranmelding frem til kl.13!! Første kretsrenn på Grua på 30 år! Hopprenn i «nye» Gruabakken, K.8 og K.15. Etteranmeldinger mulig frem til kl.11.

  • Når: 16.02.2020
  • Oppstart: 14:00
  • Hvor: Grua
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 10 år og y. Øvelse K15 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 10 år og y. Øvelse K8 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse K15 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11 år og e. Øvelse K8 Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse K15 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 13 år og e. Øvelse K15 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 10 år og y. Øvelse K15 Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse J 10 år og y. Øvelse K8 Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse K15 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 11 år og e. Øvelse K8 Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse K15 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 13 år og e. Øvelse K15 Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse M Veteran Øvelse K15 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år og y. - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamar, Julian Dahlen Klubb Grua U. Og IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K15
Navn Ottesen, Jo Kaspian Martinsen Klubb Eidsvold IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K15
Navn Ottesen, John Krisander Martinsen Klubb Eidsvold IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K15
Navn Rustad, Dennis Klubb Eidsvold IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K15

G 10 år og y. - K8

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamar, Leander Dahlen Klubb Grua U. Og IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K8
Navn Lind, Ragnar Østby Klubb Grua U. Og IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K8

G 11 år - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse K15
Navn Flatla, Peder Klubb Grua U. Og IL Klasse G 11 år Øvelse K15
Navn Madsen, Noah Hordnes Klubb Kollenhopp Klasse G 11 år Øvelse K15
Navn Myrdal, Emrik Ruud Klubb Grua U. Og IL Klasse G 11 år Øvelse K15

G 12 år - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse K15
Navn Klevengen, Nicolai Dahlen Klubb Grua U. Og IL Klasse G 12 år Øvelse K15
Navn Lind, Tord Østby Klubb Grua U. Og IL Klasse G 12 år Øvelse K15
Navn Lynnebakken, Jonas Røgeberg Klubb Kollenhopp Klasse G 12 år Øvelse K15
Navn Rencis-Oseth, Mathias Klubb Grua U. Og IL Klasse G 12 år Øvelse K15
Navn Skola, Oskar August Klubb Grua U. Og IL Klasse G 12 år Øvelse K15

G 13 år og e. - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rencis-Oseth, Maris-Eirik Klubb Grua U. Og IL Klasse G 13 år og e. Øvelse K15

J 11 år - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesthagen, Maren Narverud Klubb Kollenhopp Klasse J 11 år Øvelse K15

J 12 år - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evans, Nora Helene Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse K15

M Veteran - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oseth, Svend Erik Klubb Grua U. Og IL Klasse M Veteran Øvelse K15
Navn Østby, Erlend Sveen Klubb Grua U. Og IL Klasse M Veteran Øvelse K15
NIF-EPI03, 03