Hopp til innhold

Søre Ål-lekene

Hopp og kombinert K8, K12, K17, K25 og K40. Etteranmeldinger mulig frem til kl. 10 mot dobbel avgift. Rennet starter kl.11 i K25 og K40. Rennet i de små bakkene starter så fort K25 og K40 er ferdig. Påmelding kombinert kan også gjøres i bakken. Kombinert langrenn blir i bakken, starter så fort hopprennet er ferdig.

  • Når: 18.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Engesvea
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 2008 2606 LILLEHAMMER
  • E-post: post@saal.no
  • Kontonummer: 16443284811
  • Hjemmeside: http://www.soreaal.no
  • Måldommersjef: Anne Berit Pettersen
  • Dommer 4: Olav Terje Kleiven
  • Dommer 1: Lars Erik Nybakke
  • Dommer 3: Hans Jørgen Brekken
  • Dommer 2: Jan Arne Lønseth
  • Dommer 5: Jan Rune Bergh
  • TD: Lars Erik Nybakke

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år og y. Øvelse K12 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år og y. Øvelse K17 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år og y. Øvelse K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år og y. Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år og y. Øvelse K8 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år og eldre Øvelse K12 Startkontingent 130
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år og eldre Øvelse K17 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år og eldre Øvelse K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år og eldre Øvelse K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år og y. Øvelse K12 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år og y. Øvelse K17 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år og y. Øvelse K25 Startkontingent 130
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år og y. Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år og y. Øvelse K8 Startkontingent 130
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år og eldre Øvelse K12 Startkontingent 130
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år og eldre Øvelse K17 Startkontingent 130
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år og eldre Øvelse K25 Startkontingent 130
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år og eldre Øvelse K40 Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år og y. - K12

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Mikael Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år og y. Øvelse K12

G 10 år og y. - K17

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Galde, Luca Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år og y. Øvelse K17
Navn Hansen, Mikael Armas Klubb Kollenhopp Klasse G 10 år og y. Øvelse K17

G 10 år og y. - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Petter Hemstad Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K25
Navn Morken, Eilev Heide Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K25
Navn Søgaard, Tobias Røed Klubb Elverum Hopp Klasse G 10 år og y. Øvelse K25

G 10 år og y. - K8

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Morken, Johan Heide Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K8

G 11 år og eldre - K17

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rencis-Oseth, Mathias Klubb Grua U. Og IL Klasse G 11 år og eldre Øvelse K17

G 11 år og eldre - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Ola Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år og eldre Øvelse K25
Navn Grøndal, Håkon Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år og eldre Øvelse K25
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år og eldre Øvelse K25
Navn Korssletten, Lukas Eid Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år og eldre Øvelse K25
Navn Myrdal, Emrik Ruud Klubb Grua U. Og IL Klasse G 11 år og eldre Øvelse K25
Navn Sandbuløkken, Johan Brandstad Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år og eldre Øvelse K25

G 11 år og eldre - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Emil Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år og eldre Øvelse K40
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse G 11 år og eldre Øvelse K40
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år og eldre Øvelse K40
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse G 11 år og eldre Øvelse K40
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år og eldre Øvelse K40
Navn Skriubakken, Vemund Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år og eldre Øvelse K40
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 11 år og eldre Øvelse K40

J 10 år og y. - K12

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år og y. Øvelse K12

J 10 år og y. - K17

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Ingrid Hemstad Klubb Trysilgutten IL Klasse J 10 år og y. Øvelse K17
NIF-EPI01, 01