Hopp til innhold

Tessandsprinten

Langrennscross på Mån skileikanlegg. Distanserenn i langrennscross. Rennet inngår i årets GD Cup. Enkeltstart, fristil, tidtaking Løyper 1km-5km

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mån skileikanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredeveien, Aksel Knutsen Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Daviknes, Endre Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Julian Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Sondre Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Karlstad, Øyvind Vistekleiven Klubb Tessand IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørndal, Iver Holø Klubb Vågå IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøndal, Håkon Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sveen, Sivert Klubb Sjårdalen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Røisland, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Herman Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Horten, Oliver Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Dalen, Jens Steinfinsbø Klubb Tessand IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hattestad, Olav Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Løkkhaug, Sondre Bjercke Klubb Sør-Fron IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ryen, Torjus Klubb Vågå IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Sigrid Klubb Vågå IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Karlstad, Karianne Vistekleiven Klubb Vågå IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lien, Eldri Runningen Klubb Vågå IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ramen, Helga Klubb Vågå IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Anna Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinehaugen, Oda Sætrom Klubb Garmo IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergum, Laura Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørndal, Anna Holø Klubb Vågå IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Ida Bergsbakken Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmen, Therese Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ragna Klubb Lom IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergum, Nelly Therese Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haave-Langrekken, Minda Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kveen, Emilie Klubb Vågå IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ryen, Idun Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Rønnaug Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndal, Hedda Klubb Harpefoss IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Rundhaugen, Mina Klubb Vågå IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
NIF-EPI01, 01
Pedro Lemos