Hopp til innhold

KM 2020 Oppland og Hedmark

KM 2020 hopp og kombinert, både for Oppland og Hedmark. Kremmerlibakken er oppe lørdag 18.1 fra 11-16 og det kjøres to prøveomganger søndag. (med værforbehold)NB! OPPDATERING VÆRFORHOLD: VI ER AVHENGIGE AV MINUSGRADER NATT TIL LØRDAG FOR Å KUNNE GJENNOMFØRE TRENINGSHOPPING LØRDAG. NY OPPDATERING LØRDAG MORGEN KL07. LØRDAGENS TRENINGSHOPPING AVLYST.

  • Når: 19.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kremmerlibakken
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G Junior Senior Øvelse 5 km Startkontingent 130
Start 19.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km Startkontingent 130
Start 19.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km Startkontingent 130
Start 19.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km Startkontingent 130
Start 19.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km Startkontingent 130
Start 19.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km Startkontingent 130
Start 19.01.2020 Klasse J Junior Senior Øvelse 5 km Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 12 år - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km

G 13 år - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndal, Håkon Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km
Navn Skriubakken, Vemund Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km

G 14 år - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse G 14 år Øvelse 3 km
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km

G 15 år - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km

G 16 år - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km
NIF-EPI01, 01