Hopp til innhold

Rudsbygdrennet

Klassisk enkeltstart for klassene 8-16 år. Inngår i årets GD Cup. For mere informasjon se facebook https://www.facebook.com/events/770295220151716/

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Rudsbygd
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredeveien, Aksel Knutsen Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fyksen, Hans Magnus Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeve, Johannes Klubb Båstad IL, Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedsrud, Oliver Kongsrud Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbraa, Sigurd Asphoug Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Simen Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Julian Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fougner, Olav Dalsveen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarret, Emil Aleks Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordlien, Even Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestrud, Trym Sørum Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røisland, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tennstrand, Syver Moseng Klubb Mesnali Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Herman Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brix, Ask Ellingbø Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Ready Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bråthen, Syver Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fyksen, Syver Klubb Gausdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holen, Eirik Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeve, Andreas Klubb Båstad IL, Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moldegård-Kolstad, Eirik Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mæland, Ludvik Aasen Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Sander Mørdre Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ourom, Olav Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjue, Oskar Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyrom, Mattis Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvreberg, Mikkel Klubb Rudsbygd IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergum, Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Edvin Stjernvang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkkhaug, Sondre Bjercke Klubb Sør-Fron IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moldegård-Kolstad, Kristoffer Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ourom, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagen-Hansen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold-Engesli, Sondre Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergum, Laura Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Therese Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berland, Matilde Aurstad Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Tiril Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Aurora Indiane Hatlestad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvreberg, Synne Klubb Rudsbygd IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Henriette Klubb Rudsbygd IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandheim, Alma Klubb Faaberg Allianseidrettslag - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tyldum, Lovisa Klubb Rudsbygd IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Mathea Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mæhlum, Ella Trosvik Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Astrid Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Vienola Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørheim, Sigrid Klubb Vingrom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsplass, Johanne Bungum Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Kari Oline Kamstrup Klubb Rudsbygd IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Thea Caroline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haanshus, Olivia Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordlien, Mari Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøseid, Kaja Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI01, 01