Hopp til innhold

Trabelirennet/ avslutningsrenn alle cuper

Velkommen til Trabelirennet, søndag 22. mars, dagen etter Birkebeinerrennet. Rennet er avslutningsrenn for alle de tre kretscupene, GD Cup, Totenbank Cup og Mosetertoppen Cup. Rennet går i klassisk stil t.o.m.12 år, duathlon 13 år og eldre.

  • Når: 22.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trabelia Skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2020
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Kjetil Hagen 2630 RINGEBU
  • Telefon: 48992943
  • E-post: kjetihag@bbnett.no
  • Kontonummer: 20951988945
  • Hjemmeside: http://www.rfski.no
  • Rennleder: Per Morten Nyeng
  • TD: Audun Skattebo

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse FH G14 Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
NIF-EPI01, 01
Visit Oslo