Hopp til innhold

Natrudstilrennet 2019

Søre Ål IL i samarbeid med Ringsaker Almenning inviterer til Natrudstilrennet 14.12.19 kl. 11 på Natrudstilen. Rennet går i friteknikk. Det vil være sonerenn for 8-10 år, kretsrenn for 11-12 år og landsrenn for 13 år og eldre

  • Når: 14.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haush, Olle Klubb Tistedalen FL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langseth, Bastian Adler Østli Klubb Tistedalen FL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solbraa, Sigurd Asphoug Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes, Endre Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Julian Emil Klubb Vingar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsby Braarud, Johan Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jøranli, Sindre Klubb Torpa Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Herman Emil Klubb Vingar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerheim, Trym Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Simen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brix, Ask Ellingbø Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brønmo, Severin Tronstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dons, Ingvald Smedsund Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Noah Stenså Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moldegård-Kolstad, Eirik Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Parthaugen, Kristian Klubb Torpa Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stange, Henrik David Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Oliver Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Henrik Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyrom, Mattis Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlen, Oskar Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Daviknes, Magnus Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Noah Stenså Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moldegård-Kolstad, Kristoffer Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Thomas Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold-Engesli, Sondre Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Mie Louise Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellison, Dina Victoria Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Karoline Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Sanna Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mythen, Elise Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stange, Greta Elizabeth Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ugland, Elina Klubb Tistedalen FL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Martine Husby Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellison, Leah Sophie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsplass, Johanne Bungum Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellison, Philippa Louise Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mythen, Signe Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rotevatn, Alma Rosenberg Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Kaja Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Liu, Zhe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Qi, Ran Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wuerying, Mulati Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Zhang, Jiashang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hushitaer, Sulei Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Long Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Zhang, Zhenhai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Zhao, Lei Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03