Hopp til innhold

Arne Rustadstuens Minneløp

Rennet går i klassisk teknikk og inngår i vinterens Mosetertoppen Cup for 15-16 år.

  • Når: 21.12.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Birkebeineren skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse FH G 14 Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stigen, Are Stenberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Simen Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Sondre Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbakken, Linus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røisland, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykland, Fredrik Aas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Rasmus Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melby, Ewen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygh, Lucas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Edvin Stjernvang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moldegård-Kolstad, Kristoffer Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygh, Benjamin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Eirik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Ella Lien Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Aurora Indiane Hatlestad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheie, Bertine Simensen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykland, Andrea Aas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garvik, Marte Nilsdotter Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlen, Bertine Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn L'Abée-Lund, Linnea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Manum-Farstad, Sofie Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Astrid Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygh, Sarah Isabella Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haanshus, Olivia Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Kristin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lange, Kennedy Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Li, Ju Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Zhang, Kun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Isak Skari Klubb Brøttum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulset, Ådne Klubb Vingrom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Cai, Weirong Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Zhang, Maoxiang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gomo, Terje Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nuerbolati, Xiateke Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Offigstad, Oddvin Halvorsen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Schjølberg, Anders Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sæthern, Edvard Lauritz Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wenxuan, Ma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04