Hopp til innhold

Madshussprinten

Sprintrenn, klassisk teknikk. Arrangementet inngår som en del av Madshus-uka

  • Når: 09.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: BIRI
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse FH G 14 ÅR Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH G 14 ÅR - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH G 14 ÅR Øvelse sprint klassisk

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brostuen, Emil Klubb Biri IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øistad, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engum, Halvard Klubb Varde IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Sebastian Vangen Klubb Biri IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen-Egenes, Håkon Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aaen-Egenes, Aleksander Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntzen, Simen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Parthaugen, Kristian Klubb Torpa Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ensrud, Lars Alexander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klevenberg, Aksel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moan, Jonatan Olesønn Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engum, Solveig Klubb Varde IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hultmann, Mie Viberg Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveum, Mille Nordengen Klubb Torpa Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Lina Brovold Klubb Biri IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brostuen, Synne Klubb Biri IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottosen, Thea Klubb Biri IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dysthe, Mia Bygstad Holmlund Klubb Varde IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Festad, Liv Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Hedda-Sofie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveum, Jenni Nordengen Klubb Torpa Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øistad, Signe Klubb Torpa Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Mathea Klubb Biri IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Marte Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Mie Louise Klubb Vingrom IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøndahl, Anna Skundberg Klubb Varde IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbøen, Tuva Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03