Hopp til innhold

NC Hopp Lysgårdsbakkene

Velkommen til NC i Lysgårdsbakkene lørdag 7. og søndag 8.september. HS 98: Veteran, Kvinner NC Elite, Menn NC B og NC C. HS 138: Veteran, Menn NC Elite og NC A. Veteran må velge enten HS98 eller HS138.

  • Når: 7.9 - 08.09.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lysgårdsbakkene
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2019 Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2019 Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2019 Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2019 Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.09.2019 Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M Veteran Øvelse Lysgårdsbakken K123 Startkontingent 170
Start 08.09.2019 Klasse M Veteran Øvelse Lysgårdsbakken K123 Startkontingent 170
Start 08.09.2019 Klasse M Veteran Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M Veteran Øvelse Lysgårdsbakken K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Botne SK Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90

K NC Elite - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Botne SK Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K90

M NC A - Lysgårdsbakken K123

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123

M NC A - Lysgårdsbakken K123

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Lysgårdsbakken K123

M NC B - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Holeværingen IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90

M NC B - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Holeværingen IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Lysgårdsbakken K90

M NC C - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Skoglund, Håkon Klubb Elverum Hopp Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90

M NC C - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Lysgårdsbakken K90

M NC Elite - Lysgårdsbakken K123

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123

M NC Elite - Lysgårdsbakken K123

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Hurdal IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Lysgårdsbakken K123

M Veteran - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vethe, Geir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse Lysgårdsbakken K90

M Veteran - Lysgårdsbakken K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse Lysgårdsbakken K90
Navn Vethe, Geir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse Lysgårdsbakken K90
NIF-EPI01, 01