Hopp til innhold

Tour de Synnfjell - dag 2

Motbakkeløp fra Brennelva (ca 950 moh) til Spåtind (1414 moh). Distanse ca 7 km. Trim starter mellom kl 09.00 og 10.30. K/M 17 til og med senior starter kl 11.30. Sekreteriat på Gamlestølen. NB! Husk sekk på min 2,5 kg med varmt tøy og drikke. Hjemmeside, https://synnfjellarrangementer.no/

  • Når: 17.08.2019
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Gamlestølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.08.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse G 11-12 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse G 13-14 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse G 15-16 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse J 11-12 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 17.08.2019 Klasse J 13-14 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse J 15-16 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 17.08.2019 Klasse K 17-18 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse K 19-20 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse K Senior Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse K Senior 40 år og eldre Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 17.08.2019 Klasse K Senior under 40 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse K Trim Øvelse Fellesstart Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse M 17-18 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse M 19-20 Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse M Senior Øvelse Fellesstart Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.08.2019 Klasse M Senior 40 år og eldre Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 17.08.2019 Klasse M Senior under 40 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 200
Start 17.08.2019 Klasse M Trim Øvelse Fellesstart Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11-12 Øvelse Fellesstart

G 13-14 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 13-14 Øvelse Fellesstart
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13-14 Øvelse Fellesstart
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13-14 Øvelse Fellesstart
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13-14 Øvelse Fellesstart
Navn Jøranli, Sindre Klubb Torpa Ski Klasse G 13-14 Øvelse Fellesstart
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13-14 Øvelse Fellesstart
Navn Wattum, Mathias Klubb Nordre Land IL Klasse G 13-14 Øvelse Fellesstart

G 15-16 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darre-Næss, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 15-16 Øvelse Fellesstart
Navn Dovland, Eirik Syrdalen Klubb Fossum IF Klasse G 15-16 Øvelse Fellesstart
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15-16 Øvelse Fellesstart
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 15-16 Øvelse Fellesstart
Navn Esp, Elias Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse G 15-16 Øvelse Fellesstart
Navn Riddervold, Teodor Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 15-16 Øvelse Fellesstart
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 15-16 Øvelse Fellesstart

J 13-14 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13-14 Øvelse Fellesstart
Navn Esp, Emilie Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse J 13-14 Øvelse Fellesstart
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Fellesstart
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 13-14 Øvelse Fellesstart

K 17-18 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17-18 Øvelse Fellesstart
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17-18 Øvelse Fellesstart
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17-18 Øvelse Fellesstart
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17-18 Øvelse Fellesstart
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17-18 Øvelse Fellesstart

K 19-20 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19-20 Øvelse Fellesstart
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19-20 Øvelse Fellesstart

K Senior - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse K Senior Øvelse Fellesstart
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse K Senior Øvelse Fellesstart

K Senior under 40 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K Senior under 40 år Øvelse Fellesstart

K Trim - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jøranli, Mari Klubb Torpa Ski Klasse K Trim Øvelse Fellesstart

M 17-18 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17-18 Øvelse Fellesstart
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17-18 Øvelse Fellesstart
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17-18 Øvelse Fellesstart
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 17-18 Øvelse Fellesstart

M 19-20 - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19-20 Øvelse Fellesstart
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19-20 Øvelse Fellesstart
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19-20 Øvelse Fellesstart
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19-20 Øvelse Fellesstart

M Senior - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekrem, Ole Eirik Fuglehaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M Senior Øvelse Fellesstart
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb MjøsSki Klasse M Senior Øvelse Fellesstart
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M Senior Øvelse Fellesstart
Navn Hansen, Morten Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M Senior Øvelse Fellesstart
Navn Joten, Pål Åge Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M Senior Øvelse Fellesstart
Navn Klevmoen, Hans-Marius Strømsjordet Klubb NTNUI Klasse M Senior Øvelse Fellesstart
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse M Senior Øvelse Fellesstart
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse M Senior Øvelse Fellesstart
Navn Sveum, Terje Klubb Vest-Torpa UL Klasse M Senior Øvelse Fellesstart
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M Senior Øvelse Fellesstart

M Trim - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Voytovich, Joakim Klubb Skrautvål IL Klasse M Trim Øvelse Fellesstart
NIF-EPI01, 01