Hopp til innhold

ØTS-rennet Rulleski

Rennet er for alle klasser fra 11 år, individuell start. Gutter/Jenter 11 og 12 år - 2 km Gutter/Jenter 13 og 14 år - 3 km Gutter/Jenter 15 og 16 år - 5 km (2,5+2,5) Kvinner 17 år, 18 år og 19-20 år Senior - 6,7 km (2+2+2) Menn 17 år, 18 år og 19-20 år Senior - 10km (3+3+3) http://ostre-toten-skilag.no/

  • Når: 28.09.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Karidalen
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse G 11 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse G 12 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse G 13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse G 14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse G 15 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse G 16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse J 11 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse J 12 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse J 13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse J 14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse J 15 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse J 16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 150
Start 28.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 150
Start 28.09.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse Distanse, fri Startkontingent 170
Start 28.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 Øvelse Distanse, fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 11 Øvelse Distanse, fri
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 Øvelse Distanse, fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 11 Øvelse Distanse, fri

G 12 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 Øvelse Distanse, fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 Øvelse Distanse, fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 Øvelse Distanse, fri

G 13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Odin Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 Øvelse 3 km fri

G 14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Even Hammerud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri

G 15 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Oscar Julsvik Klubb Gran IL Klasse G 15 Øvelse 5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 Øvelse 5 km fri

G 16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 Øvelse 5 km fri
Navn Nereng, Jens Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 Øvelse 5 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 Øvelse 5 km fri

J 11 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 11 Øvelse Distanse, fri

J 12 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 Øvelse Distanse, fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 Øvelse Distanse, fri
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 Øvelse Distanse, fri

J 13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 Øvelse 3 km fri

J 14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri

J 15 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 Øvelse 5 km fri
Navn Ringen, Carene Moen Klubb Vind IL Klasse J 15 Øvelse 5 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 Øvelse 5 km fri

J 16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 16 Øvelse 5 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 Øvelse 5 km fri

K 17 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse Distanse, fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Langseth, Magnus Raaum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stølen, Erling Viljugrein Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix