Hopp til innhold

Konica Minolta NC Lillehammer

NC Konica Minolta NC

  • Når: 12.1 - 13.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lillehammer
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M NC A Øvelse K123 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M NC B Øvelse K123 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M NC Elite Øvelse K123 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M Veteran Øvelse K90 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M Veteran Øvelse K90 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC A Øvelse K90
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K NC A Øvelse K90
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K NC A Øvelse K90

K NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC A Øvelse K90
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC A Øvelse K90
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K NC A Øvelse K90
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K NC A Øvelse K90

K NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Elite Øvelse K90

K NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Elite Øvelse K90

M NC A - K123

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K123
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse K123

M NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse K90

M NC B - K123

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K123
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse K123

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC C Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Warhuus, Vegar Aarum Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC C Øvelse K90

M NC Elite - K123

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Hauer, Joachim Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K123
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K123

M NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Hauer, Joachim Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K90

M Veteran - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Fredheim, Ove Klubb Hafslo IL Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K90

M Veteran - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Knut Ole Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Fredheim, Ove Klubb Hafslo IL Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Skatvedt, Ole Andreas Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K90
Navn Vethe, Geir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse K90
nif-epi04, 04
Morten V. Eriksen