Hopp til innhold

Gransrennet

Vi ønsker velkommen til årets første skirenn i de flotte NM-løypene på Lygna skisenter. Det blir klasser fra 8år til senior, alle klasser går fristil fra 1km til 10km. Kafé, garderobe og dusj i servicebygget ved siden av start/mål. Pass på å melde på i riktige klasser - født 2011 er 8år, 2010 er 9år osv. Velkommen!

  • Når: 09.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: 2750 GRAN
  • Telefon: 90798791
  • E-post: ski@granil.no
  • Kontonummer: 22804008210
  • Hjemmeside: http://www.granil.no
  • Koordinator: Rolf Robøle-Sørensen
  • TD: Lars Håvard Meli

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 09.12.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 09.12.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 09.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse Fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse Fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse Fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsen Kanuck, Stefan Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillebo-Haugen, Oscar Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdal, Jonathan Elias Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbakken-Braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Kristoffer Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leithe, Håkon Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Emil Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Markus Bredesen Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjaker, Oliver Tangen Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Sondre Molden Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye-Ribaut, Amund Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeld, Sturla Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleischer, Emil Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heijer, Sander Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvinden, Markus Hagen Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Amund Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Edvard Wille Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustaden, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverlier, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikenes, Aslak Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espen, Erik Sundfær Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutsen, Isak Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosse, Sivert Strande Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espen, Anders Sundfær Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korshavn, Jonatan Heimdal Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Oscar Julsvik Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gisleberg, Oskar Kristian Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Mats Blekkerud Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeld, Sondre Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mylsbråten, Aleksander Skeie Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Aksel Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdingen, Lars Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heijer, Simen Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enger, Amalie Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgli, Melina Bjørnstad Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Anna Aamelfot Klubb Gran IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Lisbeth Østerbø Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Anna Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Karen Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse Fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringen, Carene Moen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse Fri
Navn Gandler, Lara Klubb Vingrom IL Klasse J 16 år Øvelse Fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse Fri
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse Fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbakken-braastad, Julie Klubb Gran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutsen, Celine Klubb Gran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordmarken, Hannah Jarstad Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Mina Sofie Bredesen Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sparby, Kaja Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillebo-Haugen, Julie Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sine Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nustad, Marion Halvorsen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Dina Utstumo Klubb Vingrom IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sæther, Emilie Katrine Bilgrav Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjellum, Ine Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Vingrom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fauchald, Lars Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulset, Ådne Klubb Vingrom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse Fri
Navn Klokk, Eilev Aa Klubb Vingrom IL Klasse M 18 år Øvelse Fri
Navn Woldengen, Sigurd Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse Fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Sander Kulstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Langseth, Magnus Raaum Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilssen, Jo Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Schonhowd, Sindre Davidsen Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Østensen, Sander Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaagen, Anders Sønsteby Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix