Hopp til innhold

FIS GS & SL Hafjell

På vegne av Norges Skiforbund (NSF) og NTG Lillehammer Alpint i samarbeid med Lillehammer Skiklub inviteres det til FIS Storslalåm og Slalåm for damer og herrer i Hafjell torsdag 13. til søndag 16.Desember 2018 Rennet er åpent for damer og herrer med FIS-lisens. Det kjøres enkel port GS og SL. http://tusendel.no/index.php/livetimingtop/live-hafjell

  • Når: 13.12 - 16.12.2018
  • Hvor: Nasjonalanleggsløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.12.2018
Meld meg på Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Jørnsdatter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Jørnsdatter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Jørnsdatter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Jørnsdatter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix