Hopp til innhold

KM 2019 Karidalsrennet (F) indv. start

Velkommen til KM 2019 fri teknikk, indv. start, i Karidalen Skianlegg. Rennet inngår også i årets Gålå Cup.

  • Når: 13.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Karidalen Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, August Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Benonisen-Eriksen, Mikkel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjørkenstad, Lars Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøndahl, Henrik Skundberg Klubb Varde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ola Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Filip Aleksander Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løken, Peder Overn Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Roos, Jakob Høiås Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagvold, Emil Engh Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætra, Tord Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Petter Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgli, Sebastian Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jess-Bakken, Matheus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tomter, Emil Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovland, Emil Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvikstad, Ole Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestrud, Trym Sørum Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roos, Sander Høiås Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Magnus Bjørke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedvik-Hansen, Eirik Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ånneland, Petter Olav Kongelf Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fougner, Even Aaberg Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Edvin Stjernvang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Varde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Snipstad, Bastian Stenseng Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tomter, Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Olve Klette Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Grindvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasle, Nikolai Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snekkerhaugen, Dag Amlie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Mathea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagvold, Martine Engh Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Tuva Klette Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furunes, Mari Mørk Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snipstad, Evelina Stenseng Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringen, Carene Moen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Treangen, Ida Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Festad, Liv Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndahl, Anna Skundberg Klubb Varde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haanshus, Olivia Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sataøen, Nora Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stende, Rikke Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strömvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Vidar Klubb Skrautvål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fladsrud, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Christian Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix