Hopp til innhold

THL-rennet

THL-rennet arrangeres av Team Hadeland Ski på Lygna skisenter. Rennet går i fristil, enkeltstart.

  • Når: 22.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lygna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.12.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 22.12.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 22.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Anmarkrud, Adam Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillebo-Haugen, Oscar Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdal, Jonathan Elias Rinde Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbakken-Braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Kristoffer Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leithe, Håkon Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Filip Aleksander Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordheggen, Ole Petter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjaker, Oliver Tangen Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeld, Sturla Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koren, Noah Tveter Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustaden, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Storm Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein (passiv medlem) Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvikstad, Ole Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Even Hammerud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosse, Sivert Strande Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramnefjell, Teodor Trygveson Klubb Fluberg Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espen, Anders Sundfær Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Oscar Julsvik Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Messel, Kevin André Sandli Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nereng, Jens Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stræte, Stein Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Buhaug, Emil Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Buhaug, Martin Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mylsbråten, Aleksander Skeie Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Aksel Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skuterud, Martin Kirkevollen Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Undheim, Lars Bjertnæs Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Alba Brundtland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gammelmo, Tiril Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Anna Aamelfot Klubb Gran IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnussen, Matilde Pettit Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordheggen, Margrethe Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Undheim, Anna Bjertnæs Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Anna Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Karen Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krüger, Oda Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Undheim, Oda Bjertnæs Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringen, Carene Moen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ihle, Aina Brunborg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbakken-Braastad, Julie Klubb Gran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordmarken, Hannah Jarstad Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillebo-Haugen, Julie Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sine Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klinkenberg, Ingrid Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koren, Emma Tveter Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaarud, Martine Emilie Johansen Klubb Harestua IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolkinn, Oda Støen Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Karsrud, Kristine Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nerdrum, Oda Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skjellum, Ine Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gisleberg, Oskar Kristian Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skoglund, Jaran Klubb Harestua IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flågen, Bjørn Anders Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Schonhowd, Sindre Davidsen Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Storvik, Vetle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flaagen, Anders Sønsteby Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gamme, Ole Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gammelsæter, Erlend Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gifstad, Henrik Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holden, Haakon Fossum Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04