Hopp til innhold

Trabelirennet

Klassisk stil, enkeltstart. Rennet inngår i årets GD Cup.

  • Når: 24.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trabelia Venabygdsfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.03.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Knut Sylte 2634 FÅVANG
  • Telefon: 90145043
  • E-post: knut@syltemaskin.no
  • Kontonummer: 20951988945
  • Hjemmeside: http://www.rfski.no
  • Koordinator: Per Morten Nyeng
  • TD: Jens Harald Fossheim

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.03.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn De Jong, Matheo Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenumgard, Tor Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestrud, Trym Sørum Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rustad, Sigve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Moen, Marcus Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holmen, David Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holmen, Audun Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindvik, Kristian Evensen Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkkhaug, Sondre Bjercke Klubb Sør-Fron IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solstad, Lucas Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanslien, Sture Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Simen Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sylte, Jon Martin Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alme, Ingvild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Killi, Anne Solberg Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rustad, Guro Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave-Langrekken, Minda Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røros, Hedda Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lundstuen, Borghild-agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Serrouya, Ruby Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Steinruck, Sophie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Amanda Skog Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsahl, Olava Klubb Sør-Fron IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelstuen, Gina Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Birgitte Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røssum, Åsne Krohg Klubb Kvam IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husom, Kjell Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix