Hopp til innhold

Svearennet 2019

Det er individuell enkeltstart for alle klasser. Stilart: Klassisk. Rennet inngår i årets TotenbankCup. Rennet blir arrangert på Svea sportshytte. Første start kl 11. Parkering 50,- VIPPS #138225. Mrk parkering.

  • Når: 05.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Svea
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsbakken-Braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordvik, Emil Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeld, Sturla Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koren, Noah Tveter Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Amund Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Storm Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Teodor Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vollan, Noah Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holt, Syver Viksås Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klavenes, Sindre Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mylsbråten, Aleksander Skeie Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Aksel Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerdingen, Lars Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enger, Amalie Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gammelmo, Tiril Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhren-Langbakke, Linnea Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Tuva Klette Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgli, Melina Bjørnstad Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gule, Ella Andersdatter Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hval-Thomsen, Ella Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krüger, Oda Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garvik, Marte Nilsdotter Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mylsbråten, Amalie Skeie Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbakken-Braastad, Julie Klubb Gran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Hennie Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koren, Emma Tveter Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Otterdal, Emil Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skoglund, Jaran Klubb Harestua IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Göthe, Marius Skau Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Samuel Heimly Klubb Harestua IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsø, Johan Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vassjø, Kristoffer Klubb Grindvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix