Hopp til innhold

Kikkanrennet

Kikkanrennet er kvalikrenn i Oppland skikrets. Årets kikkanrenn blir også pauseinnslag på NRK sportslørdag, og også vist på NRK super! NB: Merk starttidspunkt: U8 har rennstart kl 10:00. U9 og eldre har rennstart kl 16:00, dette for å passe inn i sendeskjema til NRK . 2.omgang U10 og eldre vil bli vsit direkte på NRK! Deltageravgift er 140 kr (150 for junior og eldre) samt 120kr i heiskort =>total 260 kr (270 kr)

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Hovdebakken / Gjøvik
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 270 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 270 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 270
Start 27.01.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 270
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner over 21 Øvelse Slalåm Startkontingent 270
Start 27.01.2018 Klasse Menn over 21 Øvelse Slalåm Startkontingent 270 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad Engelund, Casper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nytun, Markus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Joakim Lindberg Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Svartor, Herman Oen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Torp, Johannes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Zanten, Elias van Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Odin Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Korten, Jonathan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Sigurd Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jonas Bræin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Busterud, Hermann Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mølstad, Klaus Aasterud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plukkerud, Joakim Tjønntveit Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Oliver Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Ulric Andre Thorolfsen Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersgård, Olaf Ormset Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Erichsen, Isak Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Førde, Olav Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hammerstad, Truls Saxrud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Jose, Joachim Holen de Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kleppe, Magnus Holthe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Kasper Elton Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Mauritz Elton Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mæhlum, Elias Kaderka Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Olesønn Moan, Jonatan Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Risvik, Ask Eremias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Schjellerud, Jacob Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Schjellerud, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sjølund-Østvold, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skottun Flåm, Sander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Gustav Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tessem, Melvin Kourosh Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tessem, Mathias Ario Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Viflat, Håkon Larsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Wilkens, Mathias Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Ole Morten Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Børli Reiner, Juul Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Rykhus, Edvin Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Staum, Elias Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Waarnes-Barthel, William Berny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Maja Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Thea Olsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gjøra, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Ingrid Kamilla Klubb Harestua IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Markeng, Pernille Austli Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nagell-Dahl, Iben Andrea Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Zypriane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsund, Mia Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lomsdal, Ada Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rykhus, Live Marie Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthereng, Vår Klubb Harestua IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tvedt, Randi Winnem Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Korsvold, Mari Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mathilde Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Harildstad Bjørnsgaard, Amalie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myrvang, Hannah Rasen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stegane, Henriette Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blajic, Noemi Cvita Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Breiby, Live Vreim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Filippa Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Engelund, Sarah Aarstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Erichsen, Lilly Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hageengen, Lærke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Kaja Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lønstad, Astrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Morten, Signe Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Myhren, Mille Storeheier Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Olstad-Hamar, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Romfo, Maiken Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sønes, Victoria Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Winje, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Wold, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Sofia Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lomsdal, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Elli Otilie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Waarnes-Barthel, Maria Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vist, Oda Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Menn over 21 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn over 21 Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix