Hopp til innhold

MiniFart 2018

Lillehammer Skiklub ønsker alle deltagere velkommen til MiniFart 2018 i Kjusbakken, Hafjell Alpinsenter. Arrangementet har vært kjempe populært siden det første gang det ble gjennomført. Det legges vekt på mange omganger i løypa. Vi kjører to treningsrunder uten tid også to tellende rennomganger. Vi blir nødt til å sette et tak på maks 110 deltagere. NB!Påmeldingen gjelder begge dager. Velkommen til MiniFart 2018 Vi har nådd 110 påmeldte for MiniFart 2018. Påmeldingen er nå stengt.

  • Når: 14.4 - 15.04.2018
  • Hvor: Kjusbakken
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2018 Klasse J 9 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Botten, Mathias Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hammersmark, Aksel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hoel, Oliver Cavallar Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mørkved, Leo Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Reinholdt-Nereng, Philip Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Svartor, Herman Oen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Zanten, Elias van Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon

G 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Andersen, Odin Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bergh-Jørgensen, Jesper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Korten, Jonathan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Pappos, Nikolas Meinich Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sletvold, Nicolai B Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

G 8 år og yngre - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Even Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bergh-jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Foss, Fredrik Erland Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myhre, Kasper Elton Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nyhus-engelstad, Casper Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ruud, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sletvold, Felix Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Teigen, Amund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tessem, Melvin Kourosh Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Viflat, Håkon Larsen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Weiss, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Widholm-Veen, William Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wilkens, Mathias Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon

G 9 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabø, Aksel Johansen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brindem, Carl Aleksander Maximilian Borg Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kirkeland Sættem, Kasper Løve Klubb Rival, Spkl Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kittelsen, Julian Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lunde, Leo Grønvold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Oustad, Mikkel Foronda Klubb Nannestad IL Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon

J 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Ida Svensson Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Markeng, Pernille Austli Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nagell-Dahl, Iben Andrea Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ruud, Mina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon

J 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bjørnstad, Erika Scheid Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lomsdal, Ada Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Veiteberg, Anna Elise Kase Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

J 8 år og yngre - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Landmark, Kaja Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lønstad, Astrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rød, Nora Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn van Zanten, Vilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon

J 9 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elfving, Vera Skotheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Holter, Ida Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lomsdal, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super Kombinasjon
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix