Hopp til innhold

Aurdalsrennet

  • Når: 3.3 - 04.03.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Aurdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 04.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 03.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 04.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 04.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 03.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 03.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 04.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 03.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 04.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 03.03.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 03.03.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hammersmark, Aksel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sørengen, Steffen Andrè Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Freimanis, Olivers Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammersmark, Aksel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossnes, Thomas Nørstebøen Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Korten, Jonathan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Petersen, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossnes, Thomas Nørstebøen Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Korten, Jonathan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Petersen, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Sigurd Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Noraker, Anders Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Sigurd Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Noraker, Anders Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jonas Bræin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Masdal, Mikael Arthur Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plukkerud, Joakim Tjønntveit Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Oliver Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jonas Bræin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Masdal, Mikael Arthur Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Plukkerud, Joakim Tjønntveit Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveen, Oliver Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsund, Jesper Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsund, Jesper Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Torjus Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myreng, Brage Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Weeg, Emil Søndrol Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ødegård, Noah Ytterdal Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Waarnes-Barthel, William Berny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Andreas Moltubakk Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myreng, Vemund Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Waarnes-Barthel, William Berny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Weeg, Julian Søndrol Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegård, Mathias Ytterdal Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Noraker, Ruth Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsund, Mia Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsund, Mia Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremer-petersen, Filippa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lomsdal, Ada Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremer-petersen, Filippa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lomsdal, Ada Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarme, Ine Høe Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarme, Ine Høe Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Harildstad Bjørnsgaard, Amalie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Petersen, Natalie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Harildstad Bjørnsgaard, Amalie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkerud, Ingeborg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Petersen, Natalie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lomsdal, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Waarnes-Barthel, Maria Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lomsdal, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Waarnes-Barthel, Maria Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

U Kvinner Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Korsvold, Mari Klubb Harestua IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinner Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Korsvold, Mari Klubb Harestua IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsund, Henrik Klubb Aurdal IF Alpin Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsund, Henrik Klubb Aurdal IF Alpin Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan