Hopp til innhold

Hovedlandsrennet, kombinert

  • Når: 23.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Raufoss
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen Wanvik, Mats Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Strypet, Endre Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60

G 16 år - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Jevne, Fredrik Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Tromsø Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Nyvoll, Sigve Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Rønningen, Henrik Klubb Nansen, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Øyvindsson, Anton Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60

J 15 år - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Hedmark Skikrets Klasse J 15 år Øvelse 3 km / K56 - K60

J 16 år - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km / K56 - K60
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge