Hopp til innhold

DNB-CUP FIS GS og SL HAFJELL

På vegne av Norges Skiforbund (NSF) og NTG Lillehammer Alpint i samarbeid med Lillehammer Skiklub inviteres det til DNB CUP FIS Hafjell storslalåm og slalåm for damer og herrer fra torsdag 18.01.2018 til og med søndag 21.01.2018 i Hafjell Alpinsenter På grunn av nedetid av MinIdrett utvides påmeldingsfristen til og med Tirsdag 16.januar.

  • Når: 18.1 - 21.01.2018
  • Hvor: Nasjonalanleggsløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Amdal, Marie Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Amdal, Marie Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herdlevær, Marie Bartnes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Charlotte Madeleine Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røstadsand, Synne Johanne Eikeland Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Kristine Lidal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Fanny Cathrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Astrid Storaker Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Calisch, Axel Helgeland Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Engvoll, Morten Johnsen Klubb Bardu Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gudbrandsen, Andreas Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hauan, Marcus Cristoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Per Torstein Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Rong Idrettslag Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Calisch, Axel Helgeland Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Engvoll, Morten Johnsen Klubb Bardu Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gudbrandsen, Andreas Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hauan, Marcus Cristoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Per Torstein Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Rong Idrettslag Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Calisch, Axel Helgeland Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hauan, Marcus Cristoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Per Torstein Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Rong Idrettslag Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Calisch, Axel Helgeland Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Drageset, Jonas Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Odin Mehl Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hauan, Marcus Cristoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Rong Idrettslag Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Sebastian Larssen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Leopold Nicolai Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Herman Rognes Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Odin Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Sivert Green Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nornes, Thomas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Mikkel Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sårheim, Edvin Fonn Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tangen-Pedersen, Magnus Næss Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge