Hopp til innhold

NM Freeski Big-Air og Slopestyle Dombås

Foreløpig plan for gjennomføring: Torsdag 5. april - kvalifisering Slopestyle Fredag 6. april - finaler Slopestyle Lørdag 7. april - kvalifisering og finaler Big Air Uoffisiell trening 4. april

  • Når: 5.4 - 07.04.2018
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Dombås
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2018 Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse Junior jenter 14-18 år Øvelse Big Air Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2018 Klasse Junior jenter 14-18 år Øvelse Slopestyle Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse Senior kvinner 19 år og eldre Øvelse Big Air Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2018 Klasse Senior kvinner 19 år og eldre Øvelse Slopestyle Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2018 Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior gutter 14-18 år - Big Air

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espinoza, Jørgen Klubb Heming, IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Feen, Mats Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Frostad, Tormod Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Gillebo, Oskar Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Gjære, Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Hagen, Mats Kristen Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Johansen, Iver Berg Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Jostad, Fredrik Ouren Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Kjellsby, Nicolai Leegaard Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Koch, Emil Zajc Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Lilland, Mats Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Lund, Vegard Håheim Klubb Sauda IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Madsen, William Roer Klubb Hemsedal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Moltzau, Vetle Roman Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Olsen, Anders Holsve Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Salvesen, Christopher Krohn-Dale Klubb Heming, IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Samnøy, Ulrik Harstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Schjerve, Sebastian Klubb Namsos IL Alpin Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Schultz, Even Bjørnsgaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Skaug, Tevje Albeck Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Stølen, Per Helge Klubb Sykkylven IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Thorset, Jon Thore Mogen Klubb Hemsedal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Big Air

Junior gutter 14-18 år - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braastad, Mikkel Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Espinoza, Jørgen Klubb Heming, IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Feen, Mats Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Finskud, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Fleischer, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Frostad, Tormod Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gaundal, Ludvik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gaup, John Emil Storvik Klubb Normal SK Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Oskar Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gjeraldstveit, Espen Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gjære, Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Hagen, Mats Kristen Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Johansen, Iver Berg Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Jostad, Fredrik Ouren Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Kjellsby, Nicolai Leegaard Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Koch, Emil Zajc Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Lilland, Mats Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Lund, Vegard Håheim Klubb Sauda IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Lyngen, Elias Hovaukholen Klubb Dombås IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Madsen, William Roer Klubb Hemsedal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Moltzau, Vetle Roman Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Oksmo, Johann Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Olsen, Anders Holsve Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Robertsen, Thomas Gylseth Klubb Normal SK Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Salvesen, Christopher Krohn-Dale Klubb Heming, IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Samnøy, Ulrik Harstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Schjerve, Sebastian Klubb Namsos IL Alpin Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Schultz, Even Bjørnsgaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Skaug, Tevje Albeck Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Stølen, Per Helge Klubb Sykkylven IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Sønnervik, Ulrik Kronberget Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Thorset, Jon Thore Mogen Klubb Hemsedal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Willassen, Simon Manshadi Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle

Junior jenter 14-18 år - Big Air

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossengen, Helle Haugland Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior jenter 14-18 år Øvelse Big Air
Navn Nes, Ida Sofie Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior jenter 14-18 år Øvelse Big Air

Junior jenter 14-18 år - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossengen, Helle Haugland Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior jenter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Nes, Ida Sofie Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior jenter 14-18 år Øvelse Slopestyle

Senior kvinner 19 år og eldre - Big Air

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Tora Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Senior kvinner 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Ros, Elvira Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior kvinner 19 år og eldre Øvelse Big Air

Senior kvinner 19 år og eldre - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Tora Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Senior kvinner 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Ros, Elvira Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior kvinner 19 år og eldre Øvelse Slopestyle

Senior menn 19 år og eldre - Big Air

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jonas Kjellsås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Aulin, Morten Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Bjørndal, Mats Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Dahl, Ferdinand Kjellberg Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Graedler, Hans Klubb Gausdal Skilag Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Granøien, Gustav Johnsen Klubb Oppdal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Hertzenberg, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Høgås, Mathias Klubb Normal SK Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Joteig, Marcus Andre Klubb Hakadal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Kaupang, Mikkel Brusletto Klubb Geilo IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Kleivnes, Sander Klubb Oppdal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Leyobo, Markus Gueah Klubb Aron Skiklubb Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Lyngen, Adrian Hovaukholen Klubb Dombås IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Nummedal, Christian Klubb Hakadal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Paldan, Elias Flood Klubb Heming, IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Tøraasen, Eirik Nikolai Klubb Hakadal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Ulsletten, Petter Klubb Dombås IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air
Navn Viken, Andreas Berg Klubb Hakadal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Big Air

Senior menn 19 år og eldre - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jonas Kjellsås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Aulin, Morten Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Bjørndal, Mats Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Dahl, Ferdinand Kjellberg Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Fineid, Knut Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Graedler, Hans Klubb Gausdal Skilag Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Granøien, Gustav Johnsen Klubb Oppdal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Helland, Niklas Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Hertzenberg, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Høgås, Mathias Klubb Normal SK Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Joteig, Marcus Andre Klubb Hakadal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Kaupang, Mikkel Brusletto Klubb Geilo IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Kleivnes, Sander Klubb Oppdal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Leyobo, Markus Gueah Klubb Aron Skiklubb Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Lyngen, Adrian Hovaukholen Klubb Dombås IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Nummedal, Christian Klubb Hakadal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Nynes, Isak Klubb Namsos IL Alpin Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Paldan, Elias Flood Klubb Heming, IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Tøraasen, Eirik Nikolai Klubb Hakadal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Ulsletten, Petter Klubb Dombås IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
Navn Viken, Andreas Berg Klubb Hakadal IL Klasse Senior menn 19 år og eldre Øvelse Slopestyle
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan