Hopp til innhold

Bøverbrurunden

For tredje gang arrangeres Bøverbrurunden der det er om å gjøre og gå flest runder på angitt tid. Rennet arrangeres i vår morsomme, utfordrende og meget publikumsvennlige løype, på og rundt Bøverbru idrettsplass. Klassene går følgende tider: Klasser 8-9-10-11 år: 15 minutter Klasser 12-13 år: 25 minutter Klasser 14-16 år: 35 minutter Maks 25 stykker i klassa. Førstemann til mølla! Starttider kommer på hjemmesida da det nærmer seg renn. Reglement og mer info kommer også der. Velkommen til Bøverbru.

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bøverbru
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Huuse, Marius Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Laeskogen, Mats Klubb Bøverbru IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Skau, Endre Granberg Klubb Bøverbru IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Wold, Jørgen Nilsen Klubb Bøverbru IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ødegården, Even Klubb Bøverbru IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles

G 11 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kvikstad, Ole Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri felles

G 12 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lykken, Endre Engeskog Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Nomerstad, Mikael Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri felles

G 13 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Nomerstad, Gabriel Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri felles

G 15 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Tunga, Tinius Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri felles

G 16 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fauchald, Lars Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri felles

G 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasjordet, Haakon Klubb Bøverbru IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Fremstad, Aksel Klubb Bøverbru IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kvikstad, Pål Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Løvås Larsen, Emil Klubb Bøverbru IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Neverdal, Leander Klubb Reinsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ødegaard, Sondre Syvertsen Klubb Bøverbru IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles

G 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Stikbakke, Jonas Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles

J 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Nanna Klubb Bøverbru IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Platek, Julia Klubb Bøverbru IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles

J 11 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles

J 12 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Haugstulen, Eline Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Stikbakke, Mina Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Strøm, Jenny Oline Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sæther, Isabell Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles

J 15 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri felles

J 16 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri felles

J 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Pedersen, One Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
nif-epi04, 04
Lars O. Berge