Hopp til innhold

Hovedlandsrennet 2018, langrenn

  • Når: 23.2 - 25.02.2018
  • Hvor: Lygna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse FH G15 Sitt Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 23.02.2018 Klasse FH G15 Sitt Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 24.02.2018 Klasse FH G15 Stå Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 23.02.2018 Klasse FH G15 Stå Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 24.02.2018 Klasse FH G16 Sitt Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130
Start 23.02.2018 Klasse FH G16 Sitt Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 24.02.2018 Klasse FH G16 Stå Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130
Start 23.02.2018 Klasse FH G16 Stå Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 24.02.2018 Klasse FH J15 Sitt Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 23.02.2018 Klasse FH J15 Sitt Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 24.02.2018 Klasse FH J15 Stå Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 23.02.2018 Klasse FH J15 Stå Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 24.02.2018 Klasse FH J16 Sitt Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 23.02.2018 Klasse FH J16 Sitt Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 24.02.2018 Klasse FH J16 Stå Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 23.02.2018 Klasse FH J16 Stå Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 23.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2018 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse 4x3,75 km stafett Startkontingent 460
Start 23.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2018 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse 4x3,75 km stafett Startkontingent 460

Påmeldte deltagere

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøgaard, Anders Wiencke Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katnosa, Mathias Olsen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Jonathan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mælen, Gaute Øymo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reigstad, Åsmund Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundquist, Jørgen Halstenstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grøgaard, Anders Wiencke Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hauger, Jonas Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Aleksander Kvamme Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Jonathan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mælen, Gaute Øymo Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Reigstad, Åsmund Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røkenes, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sundquist, Jørgen Halstenstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Stian Måseide Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Alnæs, Benjamin Klubb Skoppum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eriksen, Hans Jørgen Søiland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hagali, Niklas Olai Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lillehagen, Mathias Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Otterdal, Emil Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ytterbø, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øy, Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Alnæs, Benjamin Klubb Skoppum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Amdal, Anders Woo Weium Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Flesjø, Magnus Straumann Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hagali, Niklas Olai Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lillehagen, Mathias Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Otterdal, Emil Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ytterbø, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øy, Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Anna Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hundere, Sunniva Yao Mcnamara Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ihle, Aina Brunborg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jenssen, Mathilde Argel Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moskaug, Hanna Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagsveen, Ida Lofthus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Volden, Kristina Vibe Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Weiby, Camilla Løkstad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fredriksen, Anna Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hundere, Sunniva Yao Mcnamara Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ihle, Aina Brunborg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Mathilde Argel Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moskaug, Hanna Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sagsveen, Ida Lofthus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlien, Lisa Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Taug, Hannah Felicia Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Kristina Vibe Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Weiby, Camilla Løkstad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drobish, Kolibri Klubb Kvam IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebretsen, Helene Johansen Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hygen, Ingrid Marie Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleiv, Guro Ingebjørg Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saltnes, Sara Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Drobish, Kolibri Klubb Kvam IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Helene Johansen Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hygen, Ingrid Marie Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kleiv, Guro Ingebjørg Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Saltnes, Sara Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix