Hopp til innhold

KM Stafett 2018

Arrangeres på Gålå Skistadion

  • Når: 08.04.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Gålå
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Menn senior Øvelse 4x5 km stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Miks 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Miks J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300
Start 08.04.2018 Klasse Miks J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300
Start 08.04.2018 Klasse Miks J 16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300

Påmeldte deltagere

G 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lexander Ulberg, Knut Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melaas, Storm Litzheim Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Johann Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Kristoffer Møllerløkken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Braathen, Marius Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosse, Sivert Strande Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmen, Ludvik Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovland, Emil Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jåvoll Hagen, Ulrik Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kalstad, Erik Elmeri Helkala Klubb Vestringen IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvikstad, Ole Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kyseth, Vegard Olkinuora Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lykken, Endre Engeskog Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Marcus Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nergården, Vemund Bakke Klubb Vestringen IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nystuen, Audun Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østbøl, Birk Eritsvær Klubb Vestringen IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fauchald, Lars Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hallum, Trond Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holmen, Marius Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Katnosa, Mathias Olsen Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nereng, Jens Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rønnestad, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Selbæk, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stadsvoll, Ådne Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3x3 km stafett

J 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alme, Ingvild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brendstuen, Anna Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gammelmo, Tiril Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haave-Langrekken, Minda Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggen, Kari Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jetlund, Ragnhild Breien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røhjell, Julie Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steberg, Nora Smevik Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Horgen, Hannah Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jordskogen, Ada Klubb Vestringen IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaltoft, Mathilde Klubb Vestringen IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nesje-Haugli, Lin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaug, Sunniva Raddum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Jenny Oline Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svastuen, Sarah Christine Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svastuen, Marthe Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torbjørnsen, Ida Klubb Vestringen IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Letrud, Synne Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordvik, Mathea Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3x3 km stafett

Kvinner junior - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stubberud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 4 etapper

Kvinner senior - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lunde, Gry Anita Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Østlien, Janne Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 4 etapper

Menn junior - 4x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Høgåsen, Olav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett

Menn senior - 4x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Morten Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Gammelmo, Øivind Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hagen, Jon Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Skyttermoen, Christian Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Sommer, Jens Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 4x5 km stafett

Miks 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse Miks 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse Miks 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse Miks 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Ella Lien Klubb Søre Ål IL Klasse Miks 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Miks 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Miks 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Miks 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Miks 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse Miks 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Miks 16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Mari Klubb Vågå IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Sør-Fron IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gigstad-Bergene, Tobias Klubb Rogne IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Rogne IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Opsahl, Olai Klubb Sør-Fron IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rosendal, Maria Brataas Klubb Rogne IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Sør-Fron IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Rogne IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse Miks 16 år Øvelse 3x3 km stafett
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan