Hopp til innhold

Avslutningsrenn Kretscuper Gålå

Avslutningsrenn for alle kretscuper i Oppland sesongen 2017-18, på Gålå Skiarena.

  • Når: 07.04.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Gålå
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Huuse, Marius Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korpela, Mikkel Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lexander Ulberg, Knut Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Kristoffer Møllerløkken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arnekleiv, Rein Klubb Dombås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøndal, Håkon Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Ludvik Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovland, Emil Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvikstad, Ole Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyseth, Vegard Olkinuora Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosse, Sivert Strande Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lykken, Endre Engeskog Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Marcus Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjåk, Johan Elia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hellum, Sander Bredesen Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holmen, David Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holmen, Audun Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holmen, Marius Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Opsahl, Olai Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rønnestad, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hallum, Trond Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nereng, Jens Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Plassen-Brandvol, Oliver Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Selbæk, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupdalen, Hans-Anton Klubb Heidal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Noah Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melaas, Storm Litzheim Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Johann Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Martin Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Emil Klubb Brandbu IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ragna Klubb Lom IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupdalen, Ragnhild Klubb Heidal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave-Langrekken, Minda Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jetlund, Ragnhild Breien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røhjell, Julie Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruheim, Mari Klubb Skjåk IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaltoft, Mathilde Klubb Vestringen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nesje-Haugli, Lin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svastuen, Marthe Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Anna Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldengen, Karen Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Plassen-Brandvol, Amalie Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Jenny Oline Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svastuen, Sarah Christine Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skjerva, Cindy Elisabeth Øiamo Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Drobish, Kolibri Klubb Kvam IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkheim, Vilde Klubb Sel IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Erika Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Anna Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyen, Eline Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Alme, Ingvild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gammelmo, Tiril Klubb Svea Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmen, Therese Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Ella Lien Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steberg, Nora Smevik Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix