Hopp til innhold

Madshusrennet 2018

Madshusrennet arrangeres i forbindelse med Madshus Skifestival, Redalen IL har arrangert dette rennet i 28 år, og ønsker deg som deltager hjertelig velkommen til Madshusrennet 2018. Det er Sonerenn for : 8 - 10 år, Kretsrenn for : 11 - 12 år og Landsrenn for :J/G 13 - 14 år, t.o.m K/M Senior se www.madshusrennet.no for mer info' Etter torsdag kl. 23.59 - skal etterpåmelding skal kun skje på tlf. 99328695 - fram til søndag kl. 10.00. Velkommen til ei flott skihelg på Øverby Skistadion, Gjøvik

  • Når: 11.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: ØVERBY SKISTADION
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fremstad, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lønstad, Kim Markus Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosse, Sivert Strande Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen-Boday, Mathias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fougner, Even Aaberg Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagali, Niklas Olai Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dullum, Syver Kjeverud Klubb Redalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lønstad, Kent Andre Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøndahl, Henrik Skundberg Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgli, Melina Bjørnstad Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Edland, Kaia Norland Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauptvogelova, Tereza Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snipstad, Evelina Stenseng Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgli, Tomine Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugstulen, Ida Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbakke, Ane Klubb Redalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagali, Andrine Hovdenakk Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugstulen, Eline Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hubred, Anna Jorunn Østen Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Marte Søreng Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerdalen-nilsen, Rebekka Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Rikke Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandbakke, Hedda Johanne Klubb Redalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korsen, Rebecca Rovik Klubb Redalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørumshaugen, Ingrid Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjeglerud, Ole Christian Fredriksen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jonsson, Albert Klubb SFI Isafjodur Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Parthaugen, Morten Klubb Torpa Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix