Hopp til innhold

Statoil NC junior

  • Når: 5.1 - 07.01.2018
  • Hvor: Beitostølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Mathea Kittelsen Klubb Tonstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bech, Amalie Stævne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Helle Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flønes, Mildrid Klubb Selbu IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønlie, Kaja Aamodt Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkerud, Rikke Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Thea Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Sofie Lovise Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Li, Fride Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Morlandstø, Silje Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pilskog, Marie Océane Duyckaerts Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Runarsdottir, Kolfinna Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvik, Katarina Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bech, Amalie Stævne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Helle Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flønes, Mildrid Klubb Selbu IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønlie, Kaja Aamodt Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkerud, Rikke Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Sofie Lovise Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Li, Fride Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morlandstø, Silje Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pilskog, Marie Océane Duyckaerts Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runarsdottir, Kolfinna Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvik, Katarina Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bech, Amalie Stævne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Helle Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Flønes, Mildrid Klubb Selbu IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grønlie, Kaja Aamodt Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Håkerud, Rikke Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Sofie Lovise Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Morlandstø, Silje Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Pilskog, Marie Océane Duyckaerts Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Runarsdottir, Kolfinna Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Katarina Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andenæs, Juni Gundersen Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bang, Lucie Magdalena Lunde Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsdottir, Anna Maria Klubb Icelandic Ski Association Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerli, Kristin Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Harstveit, Marie Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlson, Caroline Imbie Molland Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Pernille Jebens Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Miøen, Ellen Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Morken, Maria Norheim Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mulali, Didaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andenæs, Juni Gundersen Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bang, Lucie Magdalena Lunde Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsdottir, Anna Maria Klubb Icelandic Ski Association Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerli, Kristin Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harstveit, Marie Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlson, Caroline Imbie Molland Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Pernille Jebens Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Miøen, Ellen Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morken, Maria Norheim Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Andenæs, Juni Gundersen Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bang, Lucie Magdalena Lunde Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Danielsdottir, Anna Maria Klubb Icelandic Ski Association Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerli, Kristin Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Harstveit, Marie Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Karlson, Caroline Imbie Molland Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Katla, Pernille Jebens Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Miøen, Ellen Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Morken, Maria Norheim Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mulali, Didaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ahlsand, Ingvil Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørbæk, Stine Ditlefsen Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gleditsch, Emilie Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugland, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Landsem, Inga Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nevland, Oda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Pia Klubb Hauken, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ahlsand, Ingvil Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørbæk, Stine Ditlefsen Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gleditsch, Emilie Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Marit Melby Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Landsem, Inga Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spilker, Live Augusta Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Pia Klubb Hauken, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ahlsand, Ingvil Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørbæk, Stine Ditlefsen Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gleditsch, Emilie Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haugland, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Landsem, Inga Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nevland, Oda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Wold, Pia Klubb Hauken, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarstad, Sander Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgaas, Lars Broch Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Paal Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bretteville, Oscar Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahle, Snorre Løkken Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsson, Jakob Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gislason, Egill Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønbakken, Sigurd Ankarstrand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Emil Christoffer Klubb Nidelv IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Herbrandsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hole, Oskar Johan Kjellsbøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgåsen, Olav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, Ole Stornes Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Morten Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pihlstrøm, William Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rasmussen, Olai Nes Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Setlo, August Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Simensen, Sondre Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skoglund, Jaran Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solhaug, Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steensen, Dennis Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Riiser Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Westgaard, Daniel Martinsen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wingan, Jonas Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarstad, Sander Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse