Hopp til innhold

KM / Trabelirennet

KM 2018 klassisk indv. start. Rennet inngår i Gålå Cup. Det blir innlagte diagonalsoner i løypene.

  • Når: 18.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trabelia Skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Kjetil S. Hagen 2630 RINGEBU
  • Telefon: 48992943
  • E-post: kjetihag@bbnett.no
  • Kontonummer: 20951988945
  • Hjemmeside: http://www.rfski.no
  • Rennleder: Per Morten Nyeng
  • TD: Kristian Nordlunde

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.03.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.03.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.03.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestrud, Trym Sørum Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave-Langrekken, Oliver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holmen, David Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holmen, Audun Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Sander Klubb Roterud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave-Langrekken, Minda Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jetlund, Ragnhild Breien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røhjell, Julie Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Regstad, Nora Mathea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haug, Marte Brandstad Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Niittyviita, Rosa Klubb Kouvolan hiihtosevra Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ishøi Rønhede, Cirkeline Klubb Københavns Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosendal, Maria Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winther, Iben Nørby Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drobish, Kolibri Klubb Kvam IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Mathea Berge Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix