Hopp til innhold

Folleburennet

Folleburennet arrangeres på Skeikampen. Fristil distanse med innslag av skicrosselementer. Vi ønsker alle velkommen til Folleburennet 2018. Folleburennet arrangeres i samarbeid med Gausdal skilag og er i år sonerenn for klassene 8-10 år, og landsrenn for 11-16 år, junior og senior klassene. Alle over 20 år går i seniorklasse. Vi forsøker også i år å få til løyper med innslag av «skicross» som kuler og svinger. Rennet arrangeres i fristil med 15 sekunders intervallstart. Løypene vil i år gå i området ved Skeikampen alpinsenter barneområdet og Vikingland/golfbane nord for alpinbakken. Rennkontor og premieutdeling på Thon Skeikampen Hotel Etteranmelding på eq timing: https://registrering.eqtiming.no/?EventUID=39828&lang=norwegian

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skeikampen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 07.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 07.01.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 07.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 07.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 07.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ihler-Olsen, Tevje Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thallaug, Eskil Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Ludvik Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kindlistuen, Simen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyseth, Vegard Olkinuora Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustad, Sigve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østbøl, Birk Eritsvær Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalane, Even Thallaug Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkken, Even Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Amund Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thallaug, Sjur Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Uhlen, Sigurd Turmo Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalane, Jørgen Thallaug Klubb Gausdal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, Marius Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørstad, Mathias Fløtre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bell Saxegaard, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fyksen, Hans Magnus Klubb Gausdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fougner, Olav Dalsveen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ihler-Olsen, Tjalve Klubb Gausdal Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensrud, Hans Brekken Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Henriette Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Ella Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaltoft, Mathilde Klubb Vestringen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næstad, Johanna Elisabeth Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Sunniva Raddum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie, Malene Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thallaug, Mari Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Uhlen, Eline Turmo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ihler-Olsen, Åslaug Klubb Gausdal Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Alme, Ingvild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsen, Oda Elinor Klubb Gausdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge