Hopp til innhold

Heidalsskogrennet

Rennet arrangeres i samarbeid mellom Heidal IL og Lalm IL. Klassisk teknikk, enkeltstart. Rennet inngår i GD Cup.

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Heidal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanden, Jo Klubb Sel IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bueie, Iver Haugen Klubb Sel IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveen, Sivert Klubb Sjårdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østbøl, Birk Eritsvær Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjåk, Johan Elia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faksvåg, Jørgen Korsen Klubb Dombås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupdalen, Hans-Anton Klubb Heidal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Johann Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ragna Klubb Lom IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupdalen, Ragnhild Klubb Heidal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyen, Mina Klubb Lom IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Synne Klubb Vågå IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaltoft, Mathilde Klubb Vestringen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vollen, Mari Klubb Heidal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Mia Klubb Sjårdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Sigrid Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoel, Erika Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Anna Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyen, Eline Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Ingvild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveen, Marita Klubb Sjårdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sverdrup, Mari Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stiansen, Jan Frode Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan