Hopp til innhold

Rudsbygdrennet

Tradisjonelt Rudsbygdrenn for jenter og gutter i alderen 8 til 16 år. Enkeltstart, klassisk. Rennet inngår i Gålå Cup.

  • Når: 17.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Rudsbygd
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandheim, Oliver Klubb Rudsbygd IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Storm Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holje, Mathias Klubb Rudsbygd IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kyseth, Vegard Olkinuora Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østbøl, Birk Eritsvær Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøndahl, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmen, David Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmen, Audun Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsahl, Olai Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biering, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Sander Klubb Roterud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thomsen, Casper Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Erik Tømmerhoel Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bleken, Ole Herman Bjerke Klubb Rudsbygd IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fyksen, Hans Magnus Klubb Gausdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kyseth, Trond Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Rudsbygd IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Matilde Aurstad Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bleken, Mari Bjerke Klubb Rudsbygd IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lie, Henriette Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røhjell, Julie Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettmo, Katrine Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wassrud, Eline Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tyldum, Lovisa Klubb Rudsbygd IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Karoline Amalie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosendal, Maria Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Uhlen, Eline Turmo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bleken, Mathea Rimstad Klubb Rudsbygd IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bleken, Tuva Rimstad Klubb Rudsbygd IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bråthen, Ada Haugen Klubb Rudsbygd IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Alvilde Vegardsdotter Klubb Rudsbygd IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Tora Kristine Klubb Rudsbygd IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix