Hopp til innhold

Arne Rustadstuens Minneløp

Klassisk, enkeltstart. Rennet inngår i GD Cup

  • Når: 20.01.2018
  • Hvor: Birkebeineren Skistadioen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 20.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 20.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 20.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner junior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Linus Sjumann Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schreiner, Trygve Linberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wefling, Halvard Angard Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flagstad, Vebjørn Leland Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Jacob Flaat Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Ludvik Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kindlistuen, Simen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Mats Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rustad, Sigve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østbøl, Birk Eritsvær Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Emil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Åsmund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjåk, Johan Elia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmen, Marius Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fougner, Even Aaberg Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellefsen, Ola Helge Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flagstad, Aksel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hole, Knut Matias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Millenaar Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Isak Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westergård, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Sondre Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Ola Wilhelm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellefsen, Tora Kristine Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jetlund, Ragnhild Breien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Ingrid Millenaar Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheie, Bertine Simensen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stange, Greta Elizabeth Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Alida Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandheim, Linnéa Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Liv April Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruheim, Mari Klubb Skjåk IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn El-Gamal, Selma Hatem Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Oline Ringen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaltoft, Mathilde Klubb Vestringen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesje-Haugli, Lin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næstad, Johanna Elisabeth Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Tilda Klubb Lom IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torbjørnsen, Ida Klubb Vestringen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flugsrud, Erle Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønås, Sigrid Aalberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykland, Andrea Aas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Regstad, Nora Mathea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tarud, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Live Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Eline Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aspaker, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Live Flaat Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Ella Lien Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Hedda Klubb Lom IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gleditsch, Emilie Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgåsen, Olav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bossum, Andreas Klubb Søre Ål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruce, Øystein Høistad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ihlebæk, Petter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wangen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blindheim, Eivind Maurseth Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flagstad, Trond Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovland, Eirik Klubb Årdalstangen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mølmen, Knut Sindre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix