Hopp til innhold

KM 2018 Vind IL

NB-NB-NB! Lørdag: Pga av store snømengder i Gjøvik så kan man ikke påregne parkering langs veger i nærområdet. Vi vil prøve å få til en "dropsone" nær Hovdetjernet, men det vil være noe gangtid fra de fleste P-plasser vi skilter til. Beregn deg derfor god nok tid! I klassene 8-10 år vil etteranmelding til sprinten kun være mulig om det er ledige plasser i heatene. Lørdag hentes startnummer ut klubbvis på rennkontoret på Hovdetun. Søndag hentes startnummer ut av hver enkelt løper på rennkontoret. Lørdag: Fri teknikk, sprint. Søndag: Fri teknikk, fellesstart. Lørdag 27. januar blir det folkefest (NRK sportens superlørdag)! Denne dagen har NRK's sportsstudio tilhold på Gjøvik, og vil bl.a. ha sending fra rennet vårt! Rennet er åpent for klassene 8 år til senior. Det kåres kretsmestere i klassene 13 år og eldre. Søndag 28. januar arrangeres KM i fri teknikk, fellesstart, på Vind skistadion. Rennet er åpent for klassene 13 år til senior. Se for øvrig renninnbydelse!

  • Når: 27.1 - 28.01.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Lørdag: Hovdetjernet (Fastland), Søndag: Vind skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri felles

FH Kvinner senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grindstad, Sander Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Holte-Karlsen, Simen Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lønstad, Kim Markus Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Molstadkroken, Mats Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solum, Kristoffer Møllerløkken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Lukas Elverhøy Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Enstad Hovland, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fløgum, Kasper Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hovland, Emil Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Sindre Trogstad Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Even Hammerud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dokke, Anders Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nerli-Østby, Sebastian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ramnefjell, Teodor Trygveson Klubb Fluberg Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Jonatan Vesteraas Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Engen-Boday, Mathias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Woldengen, Marius Granlund Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Horten, Oliver Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Woldengen, Marius Granlund Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Faaberg Allianseidrettslag - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fougner, Even Aaberg Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Martin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fougner, Even Aaberg Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bostad, Viktor Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strandhaug, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bogen Larsen, Kevin Rio Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Illøkken, Lukas Leander Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kojen, Odin Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Løkken, Max Alexander Klubb Varde IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lønstad, Kent Andre Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nomerstad, Ådne Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Benonisen-Eriksen, Mikkel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bratbak, Mads Francis Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Korsen, Emil Hamre Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Løken, Peder Overn Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Håvard Løkken Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nomerstad, Sondre Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sagvold, Emil Engh Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skarseth Nilssen, Linus Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sætra, Tord Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen Skjaker, Oliver Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Waarnes-Barthel, William Berny Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brobakken, Ane Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Edland, Kaia Norland Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Furunes, Mari Mørk Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gule, Ella Andersdatter Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Snipstad, Evelina Stenseng Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tomter, Mali Moursund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Borgli, Tomine Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Horgen, Hannah Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Ingeborg Løkken Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skoglund, Vera Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svastuen, Marthe Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Woldengen, Anna Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Woldengen, Karen Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flugsrud, Erle Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugstulen, Eline Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hole-Stenerud, Anna Klubb Tingelstad IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud, Erle Moe Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Jenny Oline Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svastuen, Sarah Christine Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sætra, Mina Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Urnes, Oda Aase Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Moen Ringen, Carene Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moen Ringen, Carene Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjelsvik, Martine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Madslien, Birgit Dorthea Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rosendal, Maria Brataas Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjelsvik, Martine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hammari, Eline Dyrseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hammari, Eline Dyrseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mallaug, Emma Klubb Lom IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Borgli, Amalie Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tungvåg, Erle Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok, Linneah N Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Løkkebø, Johanne Tomter Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Moen Ringen, Leanna Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sagvold, Martine Engh Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vesteraas Ramstad, Lea Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Waarnes-Barthel, Maria Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kolkinn, Oda Støen Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mulali, Didaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mulali, Didaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjellum, Ine Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lundby, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fenne, Hilde Klubb Bjørgum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Haug, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Haug, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sethne, Simen Matias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strømvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Woldengen, Sigurd Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Høgåsen, Olav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sethne, Simen Matias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skoglund, Jaran Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abudelehan, Yeernaer Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Haugnes, Mathias Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jiaersi, Yeerlin Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jiahan, Murea Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rønning, Samuel Heimly Klubb Harestua IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sundhaugen, Sindre Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abudelehan, Yeernaer Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Göthe, Marius Skau Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Mathias Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jiaersi, Yeerlin Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jiahan, Murea Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Samuel Heimly Klubb Harestua IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sundhaugen, Sindre Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Bruce, Øystein Høistad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Hasimu, Yesihati Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Huerman, Ahenaer Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Loen, Torjus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Taiwaikuli, Dawutijiang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Tuohetaohan, Akezhuoli Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hasimu, Yesihati Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Sander Kulstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Huerman, Ahenaer Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Langseth, Magnus Raaum Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Taiwaikuli, Dawutijiang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tuohetaohan, Akezhuoli Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Hetland, Thomas Klubb Helleland IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Lie, Sturla Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gamme, Ole Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hetland, Thomas Klubb Helleland IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skåland, Markus Ims Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Snorre Veggan