Hopp til innhold

Astridbekkrennet

Fristil enkeltstart. Rennet inngår i GD Cup. Se vedlagt renninnbydelse for mer informasjon. Velkommen til skiglede i Gausdal Vestfjell!

  • Når: 11.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vestre Gausdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 11.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Galde, Noah Klubb Gausdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korpela, Mikkel Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lexander Ulberg, Knut Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røisland, Håvard Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Ludvik Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kindlistuen, Simen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nergården, Vemund Bakke Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustad, Sigve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveinhaug-Arnestad, Herman Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østbøl, Birk Eritsvær Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Marcus Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røisland, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjåk, Johan Elia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tennstrand, Syver Moseng Klubb Røros IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, David Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, Audun Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, Marius Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Henrik Opheim Klubb Vestringen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Faksvåg, Jørgen Korsen Klubb Dombås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krohg, Are Koren Klubb Kvam IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Plassen-Brandvol, Oliver Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsrudlien, Trond Klubb Vestringen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hennum, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Sander Klubb Roterud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Selbæk, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulset, Ådne Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bell Saxegaard, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Regstad, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klinge, Ole Mathias Furseth Klubb Vestringen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Johann Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nergården, Peder Bakke Klubb Vestringen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jetlund, Ragnhild Breien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Henriette Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holen, Ella Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaltoft, Mathilde Klubb Vestringen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torbjørnsen, Ida Klubb Vestringen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Plassen-Brandvol, Amalie Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Regstad, Nora Mathea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torbjørnsen, Ane Klubb Vestringen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Plassen-Brandvol, Ellen Klubb Tormod Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røssum, Åsne Krohg Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyen, Eline Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Alme, Ingvild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Ella Lien Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rustad, Guro Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordgården, Sigrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan