Hopp til innhold

Snauhaugrennet

Klassisk stil, enkeltstart. Rennet inngår i Totenbank cup. Påmelding gjennom www.minidrett.no.

  • Når: 04.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Dokka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 04.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 04.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 04.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 04.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jåvoll Hagen, Ulrik Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuseth, Jørgen Klubb Nordre Land IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Vebjørn Klubb Nordre Land IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramnefjell, Teodor Trygveson Klubb Fluberg Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hellum, Sander Bredesen Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøndahl, Henrik Skundberg Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svastuen, Marthe Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woldengen, Karen Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svastuen, Sarah Christine Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuseth, Malin Klubb Nordre Land IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramnefjell, Inga Natashadatter Klubb Fluberg Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan