Hopp til innhold

Valdres Vinterfestival

Klassisk skirenn i nye løyper på Vaset stadion. Full premiering til og med 14 år, 1/2 15-16 år og 1/3 fom 17 år. Brikkeleie kr. 25.- 8, 9 og 10 år, kr. 50.- 11-16 og kr. 100.- 17 år og over. Etteranmelding dobbel pris. Det er i klassene J14 og G14 lagt inn både en påmelding for 2km og 3km, dette blir rettet ved oppsett av startlister i tidtakersystemet. I samarbeid med tidtakersjef er påmeldingsfristen no satt til torsdag 23.11.17.

  • Når: 26.11.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Vaset i Vestre Slidre
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.11.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 26.11.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 26.11.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 26.11.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harstad, Henrik Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hålien, Mats Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Daniel Tørnby Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjos, Marcus Isane Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stange, Lukas Thomas Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brein, Emil Hvesser Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekkje, Joakim Tveten Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røn-Johannessen, Dennis Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torheim, Mikkel Johan Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaiser, Henrik Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stange, Jakob Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkenes, Jesper Egeland Bøgh Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolsrud, Oliver Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaiser, Martin Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolsrud, Omund Lysne Klubb Flåværingen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holden, Ådne Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaiser, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkenes, Karoline Egeland Bøgh Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riddervold, Frida Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Caroline Skeisvoll Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holland-Tuvsjøen, Victoria Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsnes, Selma Olave Hole Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Mina Akiko Horni Klubb ROS, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarme, Marie Klubb ROS, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riddervold, Hedda Sofie Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solhaug, Karina Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bunde, Ane Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Harstad, Helene Klubb Oppegård IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bunde, Maia Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hindrum, Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Markussen, Madelen Bakken Klubb Dikemark IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røn-Johannessen, Dina Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saga, Jenny Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Snortheimsmoen, Hege Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Vidar Klubb Skrautvål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egge, Vegard Kjøs Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosheim, Eivind Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sneve, Paal Klubb Skrautvål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulven, Tormod Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan