Hopp til innhold

Showrennet - REGIONCUP

Showrenn hopp og kombinert. Supersprint etter Gausdalsspiralen, 1.omgang i hopprennet er tellende for kombinert. Resultatene fra showrennet inngår også i Regioncup 2018 Hedmark og Oppland. Showrennet er et renn hvor alle utøverne hopper i samme klasse og fokuset er på leik og moro.

  • Når: 24.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kremmerlibakken
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse Åpen klasse HS44 Øvelse Gausdal spiralen Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Åpen klasse HS44 - Gausdal spiralen

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Åpen klasse HS44 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Åpen klasse HS44 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse Åpen klasse HS44 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse HS44 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Åpen klasse HS44 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Åpen klasse HS44 Øvelse Gausdal spiralen

Åpen klasse HS68 - Gausdal spiralen

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Åpen klasse HS68 Øvelse Gausdal spiralen
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan