Hopp til innhold

Showrennet - REGIONCUP

Showrenn i hopp og kombinert, resultatene fra showrennet inngår også i Regioncup 2018 Hedmark og Oppland

  • Når: 24.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kremmerlibakken
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.03.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Linda Svendsrud 2649 ØSTRE GAUSDAL
  • Telefon: 95949294
  • E-post: svendsrud.linda@gmail.com
  • Kontonummer: 20030700814
  • Dokumenter: Showrennet 2018.pdf
  • Hjemmeside: http://gausdal-il.no/
  • Måldommersjef: Anne Berit Pettersen
  • Dommer 2: Hans Jørgen Brekken
  • Dommer 3: Kolbjørn Einar Asphaug
  • TD: Martin Rønningen
  • Dommer 1: Martin Rønningen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Åpen klasse 13 år o.e HS68 - K62

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Borgen, Asgeir Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Heimdahl, Mats Lund Klubb Raufoss Hopp Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Juliussen, Emil Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Nyhus, Paal Klubb Sør-Fron IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Skoglund, Håkon Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Skårset, Ivar Sturla Klubb Søre Ål IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Åpen klasse 13 år o.e HS68 Øvelse K62

Åpen klasse HS 44 - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Myhre, Mali Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Myhre, Mali Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Pålhaugen, Viljar Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Rudland, Olav Klubb Sør-Fron IL Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Rønningen, Mats-Adrian Klubb Gausdal Skilag Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Åpen klasse HS 44 Øvelse K40
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge