Hopp til innhold

Lemonsjørennet

Vågå IL ski arrangerer renn i langrennscross, rennet inngår i GD Cup. Stilart: fristil Aldersklasser: 8-16 år Løypelengde: 400-1000m ut i fra årsklasse. Løypeelementer: Kuler, doserte u-svinger, baklengsporter og slalåmporter. Gjennomføring: Heat + finaler uten prolog. Startlister vil bli gjort tilgjengelig på fredag morgen. Følg med på hjemmesiden. Andre fasiliteter: Utendørs kiosk, varmestue, toaletter og parkeringsplass. Meny kiosk: Wraps, lapsskaus, kjøttkake på gaffel (lokal spesialitet), kaffe, brus og kaker.

  • Når: 10.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lemonsjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 10.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 10.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 10.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Riise, Knut Klubb Lesja IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Marstein, Mikkel Engelbert Øfeldt Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Sivert Klubb Sjårdalen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vadet, Elias Motterud Klubb Lesjaskog IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupdalen, Hans-Anton Klubb Heidal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Touma, Calvin Furuset Klubb Vågå IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Touma, Steven Furuset Klubb Vågå IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Sondre Ringen Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Johann Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupdalen, Ragnhild Klubb Heidal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Marthe Klubb Heidal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Synne Klubb Vågå IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bruheim, Mari Klubb Skjåk IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Oline Ringen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kveen, Emilie Klubb Vågå IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Næstad, Johanna Elisabeth Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Tilda Klubb Lom IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Plassen-Brandvol, Amalie Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Idun Klubb Vågå IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røe, Astrid Sandbu Klubb Lalm IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holen, Øyvor Klubb Vågå IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsharabati, Maria Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen-Gott, Sigrid Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkheim, Vilde Klubb Sel IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ramen, Helga Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sødal, Ingrid Marie Berg Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Turunen, Tuuli Alvilde Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Øyen, Eline Klubb Vågå IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix