Hopp til innhold

Raufossrennet

Langrennscross for klassene 8 år t.o.m 16 år. For junior og senior vanlig fellesstart renn i fristil. Klassene 8-10 år går to heat hver, med inntil 8 stk i hvert heat. Klassene 11-16 går tre heat hver, med avsluttende finaler. Rennet inngår i TotenbankCup. Ps! Det vil ikke bli mulig å etteranmelde for de klassene som skal gå langrennscross pga heatoppsettene. MERK PÅMELDINGSFRISTEN!

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Raufoss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Sondre Molden Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Busch-solberg, Christoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeld, Sturla Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fleischer, Emil Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holte-Karlsen, Simen Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Huuse, Marius Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvinden, Markus Hagen Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jåvoll Hagen, Ulrik Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Espen Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Espen, Erik Sundfær Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sindre Trogstad Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvikstad, Ole Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Østgård, Sivert Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Braathen, Marius Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Andreas Elvevoll Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangstad, Joakim Ramen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Espen, Anders Sundfær Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellum, Sander Bredesen Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Woldengen, Marius Granlund Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Martin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Ola Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerstad, Petter Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Martin Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Gisleberg, Oskar Kristian Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvikstad, Pål Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen-Eriksen, Mikkel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Busch-solberg, Tobias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Oliver Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndahl, Henrik Skundberg Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Emil Klubb Brandbu IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarseth Nilssen, Linus Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Jonas Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edland, Kaia Norland Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gule, Ella Andersdatter Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauptvogelova, Tereza Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangstad, Ingvild Karine Ramen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tomter, Mali Moursund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Vilde Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugstulen, Ida Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Ingeborg Løkken Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Vera Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Svastuen, Marthe Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugstulen, Eline Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hubred, Anna Jorunn Østen Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Oda Klubb Harestua IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Mina Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Jenny Oline Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Svastuen, Sarah Christine Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Isabell Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen Ringen, Carene Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerva, Cindy Elisabeth Øiamo Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, One Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brurok, Linneah N Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elvevoll Karlsen, Hanne Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellum, Amalie Bredesen Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen Ringen, Leanna Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mulali, Didaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abudelehan, Yeernaer Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jiaersi, Yeerlin Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jiahan, Murea Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Torje Usland Klubb Marnardal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hasimu, Yesihati Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Huerman, Ahenaer Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Taiwaikuli, Dawutijiang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tuohetaohan, Akezhuoli Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordbotten, Øystein Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Parthaugen, Morten Klubb Torpa Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rørvik, Markus Zachariassen Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge