Hopp til innhold

KK-rennet

Klassisk stil, enkeltstart. Rennet inngår i Totenbank Cup.

  • Når: 18.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: KK-plassen, Vestpåsveen 17
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 18.02.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 18.02.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 18.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 18.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 18.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 18.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 18.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 18.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Odin Holen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Busch-solberg, Christoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fremstad, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Huuse, Marius Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jåvoll Hagen, Ulrik Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skau, Endre Granberg Klubb Bøverbru IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Nilsen Klubb Bøverbru IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallum, Mikkel Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvikstad, Ole Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ensrud, Torjus Dahl Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosse, Sivert Strande Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Vebjørn Klubb Nordre Land IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lykken, Endre Engeskog Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narum, Syver Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerli-Østby, Sebastian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåttsveen, Sigurd Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jacob Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hellum, Sander Bredesen Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bustebakke, Vetle Neråsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Narum, Engebret Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nikkerud, Kristoffer Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerstad, Petter Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinset, Elias Holter Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stikbakke, Martin Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katnosa, Mathias Olsen Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasjordet, Haakon Klubb Bøverbru IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bekkelund, Sondre Holen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Illøkken, Lukas Leander Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kojen, Odin Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvikstad, Pål Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvås Larsen, Emil Klubb Bøverbru IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulseth, Hans Torje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Busch-solberg, Tobias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ensrud, Trym Dahl Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stikbakke, Jonas Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Petter Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgli, Melina Bjørnstad Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Nora Kristine Olafsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønstad, Vilde Ryttersveen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svastuen, Marthe Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesteng, Agnes Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hole-Stenerud, Anna Klubb Tingelstad IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hubred, Anna Jorunn Østen Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stikbakke, Mina Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svastuen, Sarah Christine Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther, Isabell Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen Ringen, Carene Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm, Malin Olafsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyste, Silje Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, One Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Rikke Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsrud, Anna Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røise, Kristian Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan