Hopp til innhold

Skåburennet

Landsrenn for klasse 8 år til og med sr begge kjønn. Rennet inngår i GD Cup.

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skåbu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Odd Rune Brendløkken 2643 SKÅBU
  • Telefon: 95447040
  • E-post: rbrendl@online.no
  • Kontonummer: 20951983668
  • Hjemmeside: http://www.steil.no
  • Rennleder: Odd Rune Brendløkken
  • Ass. TD: Anders Lien
  • TD: Torstein Vollen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korpela, Mikkel Klubb Harpefoss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Håvard Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Mats Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arnekleiv, Rein Klubb Dombås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aspeslåen, Helmer Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenden, Sindre Kristian Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Ludvik Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringlund, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Tobias Klubb Sel IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tarud, Even Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østbøl, Birk Eritsvær Klubb Vestringen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Thomas Sandum Klubb Sel IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeld, Ola Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Syver Lien Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Marcus Berget Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Audun Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjåk, Johan Elia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, Marius Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Håvard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Vetle Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykland, Fredrik Aas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Plassen-Brandvol, Oliver Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røssum, Andreas Krohg Klubb Kvam IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sylte, Ole Johannes Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moen, Noah Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn sylte, jon martin Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Magnus Sandum Klubb Sel IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fougner, Olav Dalsveen Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Johann Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanstad, Ingvild Randsted Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jetlund, Ragnhild Breien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruheim, Mari Klubb Skjåk IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaltoft, Mathilde Klubb Vestringen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Tilda Klubb Lom IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Åshild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alme, Kristine Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykland, Andrea Aas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Plassen-Brandvol, Amalie Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudi, Marte Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Madeleine Klubb Sel IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ringlund, Ida Kristine Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øien, Ingrid Klubb Vågå IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Havn, Emilie Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Plassen-Brandvol, Ellen Klubb Tormod Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røssum, Åsne Krohg Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tarud, Maja Klubb Tormod Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Alme, Ingvild Klubb Sør-Fron IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Erika Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Ella Lien Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
nif-epi04, 04
Snorre Veggan