Hopp til innhold

Madshussprinten

Madshussprinten 2018 inngår i Madshus Skifestival som i en årrekke har blitt gjennomført i Gjøvik området. Biri IL SKI gjennomfører Madshussprinten for 13 gang denne dagen. Rennet vil gå for alle barn i alderen fra og med 08 år til og med 16 år, slik som tidligere år i Sprint klassisk stilart. I år vil det være ny løypetraseen fra start, som medfører en mer kupert sprint trase. Dette gir en bedre opplevelse for løperne. Det tas utgangspunkt i bruk av brikker, men dette kan bli endret grunnet tilgangen på Tidtaker og utstyr. Følg med på http://biriil.no/madshussprinten/

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Biri Idrettspark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borgli, Sebastian Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lønstad, Kim Markus Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Tobias Brovold Klubb Biri IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skundberg, Håvard Flåten Klubb Biri IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tarud, Åsmund Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klavenes, Vemund Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Sebastian Vangen Klubb Biri IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen-Eriksen, Emil Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikeland Hagen, Jonas Klubb Biri IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Koll, Kristoffer Eriksson Klubb Torpa Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nerli-Østby, Sebastian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen-Boday, Mathias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanserud, Fredrik Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulven, Johan Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallin, Erik Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Martin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Even Aaberg Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svensson, Even Nilsen Klubb Skrautvål IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallin, Lars Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Erik Tømmerhoel Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bavelin Skogset, Odin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nomerstad, Ådne Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund, Mathias Klubb Biri IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensvold, Julian Blichfeldt Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alund, Sivert Ji Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benonisen-Eriksen, Mikkel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brostuen, Emil Klubb Biri IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikeland Hagen, Åsmund Klubb Biri IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fakstad, Mathias Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøndahl, Henrik Skundberg Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nomerstad, Sondre Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Emil Klubb Brandbu IF Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætra, Tord Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tangen Skjaker, Oliver Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Matilde Aurstad Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brobakken, Ane Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Edland, Kaia Norland Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gule, Ella Andersdatter Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramsrud, Hedda Klubb Lesja IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tomter, Mali Moursund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amdahl, Therese Klubb Biri IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brostuen, Synne Klubb Biri IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottosen, Thea Klubb Biri IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fakstad, Amalie Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løkken, Mina Emilie Klubb Biri IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætra, Mina Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tarud, Vilde Espe Klubb Tormod Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Maria Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammari, Eline Dyrseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjørven, Solveig Raastad Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerdalen-nilsen, Rebekka Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Linnea Vangen Klubb Biri IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løkkebø, Johanne Tomter Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Lina Brovold Klubb Biri IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvesveen, Alma Nordseth Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix