Hopp til innhold

Øyersprinten

Øyersprinten er en poengsprint som gjennomføres i fri teknikk med inntil 8 utøvere pr heat. I traseen vil det være elementer som kuler, staup, etc.

  • Når: 24.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mosetertoppen skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollerud, Leo Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Østen Hjelmstadstuen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Jesper Spone Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tjelle, Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Ludvik Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Birk Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Sigve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sveinhaug-Arnestad, Herman Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vedum, Halvor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Herstad, Ellef Oldevik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reistad, Henning Olesen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Marius Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Killi, Tobias Sandum Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Storhagen, Syver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Finborud, Andrea Bryhn Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Henriette Hagen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Røhjell, Julie Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stiansen, Sanna Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Killi, Evelina Sandum Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Regstad, Nora Mathea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stiansen, Mari Schøyen Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Marte Spone Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Karoline Amalie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kester Moe, Ella Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Julie Fiskaa Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Guro Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tjelle, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan