Hopp til innhold

Øyersprinten

Øyersprinten er en poengsprint som gjennomføres i fri teknikk med inntil 8 utøvere pr heat. I traseen vil det være elementer som kuler, staup, etc.

  • Når: 24.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mosetertoppen skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Ole Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Trygve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillestøl, Selma Bårdsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tøien, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Emma Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix